Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 21.02.2018, 16:25

В'ячеслав Олександрович

Меню сайту
Categories
Паспорт школи [0]
Корисна інформація [3]
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 151
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Серпень » 19 » Зціли своє життя. Зроби перший крок щоб стати здоровим, успішним, багатим...
Зціли своє життя. Зроби перший крок щоб стати здоровим, успішним, багатим...
18:46

Здоров'я — це стан повного фізичного, духовного та соціального благополуччя, а не тільки відсут­ність хвороб та фізичних вад.

 Здоров’я для більшості людей стає цінністю лише тоді, коли вони його частково втрачають через виникнення хвороб. І саме в цей момент ми шукаємо найоптимальніші методи лікування виниклих хвороб, які можна умовно поділити на дві групи:

 • традиційні – в закладах охорони здоров’я;
 • нетрадиційні – це все, що поза традиційними лікувальними закладами («бабки», екстрасенси, цілителі і т. п.)

Про ефективність цих методів лікування кожен може судити з прикладів власного життя, а я лише хочу дати Вам інший погляд на дані життєві ситуації. Отож розпочнемо з пояснення складових здоров’я:

 • рівновага людини з навколишнім світом - це насамперед її комфортне самопочуття в ньому. Такий стан передбачає сприятливе поєднання як природних (температура повітря, атмосферний тиск та інші фізичні параметри), так і соціальних (культура, побут (комфортне житло, наявність необхідних зручностей і речей,комфортні умови проживання…), суспільно-виробничі відносини (умови роботи, заробітна плата, задоволення від роботи…) умов життя.
 • внутрішня рівновага організму людини - це збалансована робота всіх його функціональних систем: серцево-судинної, дихальної, нервової, гуморальної та ін. Внутрішня гармонія передбачає стан психічної зрівноваженості та духовної цілісності особистості.
 • духовний аспект здоров'я -  визначає сенс життя людини, її гармонійність як індивідуума у спілкуванні з іншими людьми. Невід'ємною частиною духовного здоров'я людини є її здатність до співпереживання та співчуття, добросовісність, доброзичливість, порядність, терпимість.
 • психологічний аспект здоров'я - це збалансованість психічних процесів та їхніх проявів, тобто здатність особи керувати собою за умов високих життєвих навантажень на основі взаєморозуміння й емоційного комфорту в суспільстві, а також особистого внутрішнього комфорту.
 • фізичний аспект здоров'я передбачає оптимальне, тобто без істотних відхилень функціонування всіх систем організму людини (серцево-судинної, дихальної, м'язової та ін.).

     Природа людину наділила досконалим функціональним організмом із універсальним захистом від усіляких зовнішніх і внутрішніх негативних впливів. Проте здоров'я слід розглядати не як щось набуте й незмінне, а як стан організму, котрий постійно змінюється. Тому потрібно завжди стежити за своїм здоров'ям і підтримувати його в гармонійній рівновазі з довкіллям, а для цього слід вести здоровий спосіб життя.

«Здоровий спосіб життя» - це як правило в нашому розумінні відсутність шкідливих звичок (алкоголь, тютюн, наркотики…), а також хоч якісь елементи цього способу життя (здорове харчування, дієта, заняття фізкультурою, фітнес і т.п.). А на самому ділі здоровий спосіб життя –  це фізичне, духовне та соціальне благополуччя людини при наявності якого настає рівновага організму зовнішня (з навколишнім світом) та внутрішня (зі своїм тілом).  

      При порушенні хоч однієї складової здоров'я порушується рівновага організму, яка веде до виникнення хвороби. Хвороба - порушення життєдіяльності організму під впливом шкідливих подразників зовнішнього чи внутрішнього середовища. При цьому знижується пристосованість живого організму до зовнішнього середовища й водночас мобілізуються його захисні сили.

Наведу приклад з власного життя: «В осінньо – зимовий період я часто  хворів на нежить, простуди, грип. Різні види лікувальних препаратів полегшували симптоми (саме так вони і пишуть в інструкції), але хвороби повторювались знову і знову.»

Для того, щоб  вияснити істинні причини хвороби з’ясуємо  будову людини:

 • фізичне тіло – це набір  систем органів (в даному випадку хворий ніс, носоглотка, горло – це органи дихальної системи);
 • душа (біополе, аура) – це енергетична оболонка людини (причини цих хвороб знаходяться  в душі, а безпосередньо це як правило негативні думки і емоції:  страх, образа, гнів, злоба, ненависть, відчуття провини, відчай…). Хвороба – це програма (подібна до програми комп’ютера чи пральної машини), яка записана у Вашій душі. Вияснити причини хвороби спілкуючись з свідомістю неможливо, а тільки встановивши контакт з підсвідомістю можна здійснити перепрограмування (тобто заміну шкідливої (хворобливої) програми на нову - здорову). Дана методика описана в книзі відомого лікаря і цілителя Віктора Синельникова  «Полюби свою хворобу»).

  Використовуючи методику перепрограмування я звільнився від надокучливих хвороб і вияснив наміри моєї підсвідомості:

 • вона захищала мене від гніву, злості та інших негативних емоцій;
 • викликаючи ці  хвороби підсвідомість влаштовувала мені відпочинок від перевантаження на роботі.

   Людську особистість умовно поділяють на:

 • свідомість — вища форма відображення дійсності, властива людям і пов'язана з їхньою психікою, абстрактним мисленням, світоглядом, самосвідомістю, самоконтролем своєї поведінки і діяльності та передбачування результатів останньої. (Простими словами це діяльність свідомого розуму, яку ми контролюємо нашою силою волі);
 • підсвідомість — це своєрідний резервуар свідомості людини, де зберігається незапитувана інформація із власного досвіду, а також закладені можливості різних комбінацій цієї інформації. Підсвідомість є також основою репродуктивної діяльності, сприймає та зберігає все, що людина бачить, думає, відчуває (Іншими словами це непізнана і загадкова область особистості, яку ми не контролюємо взагалі).У підсвідомість з часом відкладаються:
 • дії доведені до автоматизму, для того щоб розвантажити свідомість (наприклад, вміння їздити на велосипеді, авто);
 • будь-які подавлені емоції, що не мали виходу назовні (Це як правило страх, образа, гнів, злоба, ненависть, відчуття провини, відчай, ревнощі, які і є потенційним матеріалом для хвороб та проблем у житті людини (бідність, конфлікти, стреси і т.п.). І саме цікаво що зберегтись вони можуть у ранньому дитинстві, а діяти ціле життя, а ми про цю дію і не здогадуємось).
 • потужні нереалізовані бажання (наприклад,  людина вчилась грати на гітарі, але їй сказали про відсутність таланту до цієї справи. Вона закинула гру на гітарі, але чимось іншим теж відмовляється займатись через страх майбутньої «поразки». А скільки таких «поразок» ми потерпіли в житті?).

   Коли в людини виникає хвороба, це свідчить про те, що ми в житті робимо щось не так як потрібно. Як правило, це злі думки, слова, дії, які ми надсилаємо іншим людям. Відповідно до законів  Всесвіту:

 • фізичний всесвіт –це енергія. Ми і все навкруги нас є енергією, ми – складова частина одного великого енергетичного поля Всесвіту. Тобто який вид енергії (зло – руйнівна, добро – творча, гармонія – стабілізуюча )використовуємо, так і живемо руйнуючи, творячи чи врівноважуємо все навколо;
 • подібне притягує подібне – тобто зла енергія притягує таку саму, а це викликає хвороби;
 • закон випромінювання і притяжіння -  все, що ми випромінюємо у Всесвіт повертається до нас із  силою збільшеною в багато разів. Чим більше позитивної енергії ми вносимо в наші думки, відчуття і очікування, тим більше позитивного з’явиться в нашому житті(здоров’я,грошей,щастя любові, шансів, друзів );
 • ідея первинна, матерія вторинна. Спочатку виникає ідея (думки про гроші чи будь – що інше), які притягують гроші в наше життя. Думаючи про хвороби, через певний час ми хворіємо;
 • закон обміну енергій. Людина сама повинна попросити про зцілення цілителя і, отримавши його,  подякувати Всесвіту і допомогти іншим людям будь – чим (добрим словом, думкою, дією чи коштами).

  Лікар  традиційної медицини, як правило, лікує тільки тіло і тому вилікувати повністю хвороби не в силах. Цілитель лікує тіло і душу, тобто зцілює  і повертає людину до здорового способу життя. Як правило цілитель пояснює хворому причини хвороби і проводить сеанс лікування різними способами (знімання негативної інформації (вроки, наврочення), лікування цілительною енергією). Повне зцілення людини наступає в тому разі коли:

 • хворий змінив свої негативні думки та емоції (руйнівну енергію) на позитивні (творчу чи стабілізуючу енергію);
 • відбулася зміна ситуації (я наскільки зміг зменшив обсяг додаткового навантаження на роботі)  чи  відношення до ситуації (я змінив відношення до своєї роботи як до улюбленої справи засобом творчого підходу);
 • я простив всіх і полюбив самого себе таким, яким я є;
 • полюбивши самого себе, я полюбив всіх інших (дружину, дітей, батьків, друзів, колег, знайомих…);
 • любов – це єдина і найсильніша сила зцілення у Всесвіті!!!

   

  Кожна людина може сама себе зцілити, виконавши наступні дії:

 • здійснити перепрограмування за методикою Віктора Синельникова, яка описана в книзі «Полюби свою хворобу»;
 • знайти причину хвороби (щоранку задавайте собі запитання : Як я можу дозволити собі взнати причину хвороби (вкажіть назву)?. Відповідь прийде через години, дні, тижні у газетній статті, телепередачі чи розмові з якоюсь людиною…);
 • простити всіх усно, письмово чи набрати на комп’ютері декілька десятків разів в день: «Я прощаю тебе (ім’я, або всіх кого я зустрічав у житті ) за те, що ти був не таким, яким я хотів би тебе бачити. Я прощаю тебе і повністю звільняю тебе»;
 • полюбити себе і щодня вранці та ввечері повторюючи по декілька разі: «Я люблю тебе і приймаю таким (такою) , яким (якою) ти є. Я змінююсь. Я достойний в цьому житті всього найкращого. Я дозволяю це і приймаю це з подякою Богу і Всесвіту.»;
 • щодня вранці і ввечері повторюючи по декілька разів позитивні твердження подібно до таких: «Щодня моє здоров’я покращується. У мене прекрасне здоров’я. Я багатий. Я вічно молодий. Я кохаю і коханий. У мене прекрасні відносини зі всіма.» Можете придумати твердження самі, але обов’язково від першої особи і в теперішньому часі, без частки «не» ;
 • звернутись до лікаря вразі серйозних симптомів перебігу хвороби;
 • звернутись по можливості до цілителя, який допоможе стати на шлях внутрішнього зцілення;
 • мати велике бажання  змінити причини хвороби (які обов’язково ви взнаєте) і змінитись самому стаючи доброю,  духовною і здоровою людиною (це і є найефективніше внутрішнє зцілення, але ми шукаємо зовнішнього зцілення в лікаря чи цілителя). Читайте духовну літературу (Луїза Хей «Як зцілити своє життя», Олександр Некрасов «Живі думки») і обов’язково  Бог, Всесвіт поможуть вам рухатись по шляху зцілення.

 Бажаю вам успіху на шляху зцілення власного життя. Головне в цьому напрямку зробити перший крок, який я особисто зробив 8 років тому. Я будую своє життя відповідно до законів Всесвіту і насолоджуюсь кожною його хвилиною.

                                                                          Вячеслав Пишнюк – цілитель Рейкі

 

Категорія: Корисна інформація | Переглядів: 1177 | Додав: Славік | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Календар
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz