Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 18.05.2024, 16:10

В'ячеслав Олександрович

Меню сайту
Categories
Шкільна інформація [4]
Секрети здоров'я [9]
Секрети успіху [7]
Секрети богатства [11]
Секрети щастя [18]
Новини села Івановичі [4]
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 152
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Секрети щастя

Поїздка в музей

  В червні 2010 року переможці «Рейтингу класів»  (5, 7, 6 класи) були винагороджені поїздкою в Музей коштовного і декоративного каміння, який розташований у селищі міського типу Володарськ-Волинський Житомирської області.

Ось довідка про музей:     « Музей коштовного і декоративного каміння, який розташований у селищі міського типу Володарськ-Волинський Житомирської області, створений на базі рідкісної мінералогічної колекції, започаткованої ентузіастами Волинської геологорозвідувальної експедиції в 1951 році. Волинське родовище єдине в Україні родовище камерних пегматитів, на якому видобуваються унікальні кристали кварцу, топазу і берилу.

      В 2001 році музею коштовного та декоративного каміння присвоєно статус "Науковий об'єкт, що становить національне надбання України".

      Колекція Музею нараховує більш як 1500 експонатів, котрі розміщені в п'яти виставочних залах, і характеризує мінерально-сировинні ресурси коштовного і декоративного каміння України та світу.

      Різноманітні за розміром, формою і забарвленням кристали берилу, гірського кришталю, цитрину, моріону, топазу, аквамарину, аметисту, флюориту, унікального фенакіту (з розміром кристалів до 4,0 см.), рідкісних гетит-халцедонових агрегатів із камерних пегматитів Волині, тигрове око, унікальні друзи пластинчатого гетиту і цілком не характерного для камерних пегматитів сплутаного-волокнистого кериту, зразки золотаво-жовтого і лимонно-жовтого українського бурштину, а також інші експонати, яскраво і змістовно представлені у вітринах Музею, являють в сукупності цілісну, неповторну, унікальну колекцію коштовного та декоративного каміння України.

     Привертають увагу зразки уральського і карпатського родоніту, яшм, нефриту, чароїту, українського і словацького опалу, уральського малахіту і амазоніту, мармурового оніксу з Придністров'я, агату сердоліку та керченіту з Криму, кристалів лабродору із золотисто-жовтою іризацією з Федорівського родовища (Житомирська обл.,), кристали колекційного уральського смарагду, бірюзи (Середня Азія), тигрового, кошачого та соколиного ока, джеспіліту, селеніту, скам'янілого дерева.

     В окремому залі демонструються ювелірні вироби з природного та штучного коштовного каміння (кварцу, топазу, берилу, аквамарину, аметисту сапфіру, турмаліну, рубіну, діаманту, бурштину), вироби з ювелірно-виробного каміння.»


   Учні отримали незабутні враження від екскурсії і побажали організувати поїздку в інші інтересні місця.

   Ми врахуємо побажання і організуємо екскурсію для переможців«Рейтингу класів»  в 2011 році.

Пишнюк В.О. – ЗДВР.

Категорія: Секрети щастя | Додав: Славік (24.08.2010)
Переглядів: 603 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Календар
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz